Jednostkowa odpowiedzialność

Bart20 to architektoniczne biuro projektowe i firma wykonawcza działająca w modelu Zaprojektuj i Wybuduj. Świadczymy kompleksową usługę realizacji inwestycji budowlanych, opartych na własnych projektach architektonicznych, w charakterze Generalnego Wykonawcy, a w niektórych przypadkach w roli Inwestora Zastępczego. Zakres ustalony z Inwestorem może przyjmować odrębność kontraktu na projekt i wykonawstwo.

Naszym celem jest zaoferowanie wartościowej architektury w ramach ustalonego w umowie budżetu, niezależnie od rodzaju i skali podjętego projektu. Integrujemy grupę specjalistów w taki sposób, aby wielobranżowa współpraca była najlepiej dobrana do zadania. Jednocześnie jesteśmy jednostkowo odpowiedzialni za realizację budowy na uregulowanych w umowie warunkach, dzięki czemu inwestor unika niebezpieczeństwa wzrostu kosztów i opóźnień.

DBAMY O BUDWANIE TWOJEGO ZADOWOLENIA

Działalność firmy opiera się na wieloletnim doświadczeniu jej właściciela, architekta Piotra Milc oraz współpracujących z Bart20, czołowych projektantów i wykonawców poszczególnych branż.

icon1

PROFESJONALIZM

Przyjmujemy odpowiedzialność za inwestycję od projektu po generalne wykonawstwo

ZAUFANIE

100% zadowolonych klientów

MIĘDZYNARODOWE
PROJEKTY

Ponad 20- letnie doświadczenie w Polsce i za granicą